Gemini ketting NNS5 Tantum Black Lava

Gemini ketting NNS5 Tantum Black Lava Gemini ketting NNS5 Tantum Black Lava Gemini ketting NNS5 Tantum Black Lava
54,95
Prijs per stuk
Op voorraad
Verzendkosten € 0,00
Variatie: Gemini ketting NNS5 Tantum Black Lava
Gemini ketting NNS5 Tantum Black Lava
Gemini armband D3, Deep Black Lava
Heeft u een vraag over dit product?

Stel ons uw vraag

Neem contact op

Productomschrijving

De Tantum Black Lava ketting is gemaakt met een op maat gemaakte Lava steen. Lava steen wordt gevormd door magma afkomstig uit vulkaanuitbarstingen. Deze steen komt letterlijk uit het centrum van de aarde. De lava bereikt de oppervlakte en koelt daar af.
Lava kalmeert je emoties.

De ketting is gemaakt van hoogwaardig 316L roestvrij staal. De lengte van de ketting is 54 cm en bij elke ketting wordt een verlengkettinkje van 10 cm meegeleverd.

Deze Gemini Tantum Black Lava ketting bestaat uit een stalen halsketting en een hanger van natuursteen: lava
Lengte ketting: 44 cm + 10 cm
Lengte hanger: 3,2 cm
Deze ketting is de ideale aanvulling bij de Gemini armbanden: SP11 Sparta mat black, D3 Deep Black Lava of Dsix3 Deep Black Lava
 

Sluiten
Bekijk volledige omschrijving

Productnummer: NNS5

EAN: 5407005563298

Producteigenschappen

VERZENDING

VERZENDEN VERZENDEN Wij verwerken en verzenden uw bestelling binnen 24 uur tijdens werkdagen. U ontvangt een trackingnummer in uw e-mail om de status van uw bestelling te verifiëren. Zo niet, dan kunt u contact met ons opnemen of door een e-mail te sturen naar info@ferrimerlier.be
Bekijk alle eigenschappen Sluiten

Neem contact op

Contact opnemen

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

info@ferrimerlier.be 056329411 Pinterest icon juwelierferrimerlier Instagram icon ferrimerlier